Porady

Marzysz o prawie jazdy kat. B lub chcesz doskonalić swoją technikę jazdy?

thumb image

Jazda samochodem dla wielu osób wydaje się czarną magią, ale każdy, kto spróbował swoich sił, jako kierowca z pewnością powie, że nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Oczywiście, prowadzenie auta wymaga skupienia, praktyki i cierpliwości, ale nie jest czymś, czego nie da się opanować. Jeśli marzysz o tym, by zostać kierowcą, nie czekaj, tylko zapisz się na najbliższy kurs w szkole jazdy i trenuj wraz z instruktorem, a na pewno ci się powiedzie.

Prawo jazdy kat. B

Jeśli ukończyłeś już osiemnaście lat, na pewno myślisz o pójściu na kurs prawa jazdy. Jesteś z Wrocławia lub okolic? Zapisz się do szkoły jazdy Kursant, posiadającej najlepszych instruktorów w mieście, którzy doskonale przygotują cię do egzaminu. Zapisując się do OSK Kursant masz gwarancję nauki na najnowszych pojazdach dostosowanych do postanowień WORD-u. Szkoła oferuje szybkie kursy teoretyczne, kursy praktyczne na automatycznej skrzyni biegów, jak również kursy dla niepełnosprawnych. Sprawdź sam na https://kursant.wroclaw.pl/kurs/prawo-jazdy-kat-b.

Doskonalenie techniki jazdy

Niekiedy zdarza się, że po zrobieniu kursu na prawo jazdy z różnych przyczyn dłuższy czas nie jeździmy samochodem czy motorem. Niestety zapominamy wtedy, jak się to robi, dodatkowo zmieniają się przepisy i tak naprawdę po latach musimy się uczyć wszystkiego od początku. Teoretycznie możemy sobie to przypomnieć samodzielnie, ale od czego są szkoły jazdy? Instruktorzy z przyjemnością doszkolą cię w prowadzeniu samochodu lub motoru i najnowszych przepisach ruchu drogowego.

W szkole jazdy Kursant możesz skorzystać z czterogodzinnego szkolenia na własnym motorze lub wypożyczonym z OSK. Aby wziąć udział w treningu, musisz mieć prawo jazdy z grupy A lub być w trakcie kursu. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://kursant.wroclaw.pl/kurs/doskonalenie-techniki-jazdy-kat-a-szkolenie-z-jazdy-miejskiej.

Szkoła jazdy Kursant – numer 1 w rankingach zdawalności pierwszorazowej

Chociaż konkurencja jest ogromna, OSK Kursant od wielu lat w rankingach zdawalności pierwszorazowej jest na pierwszym miejscu. We Wrocławiu jest bezkonkurencyjnym liderem. Świadczą o tym również pozytywne opinie na Facebooku, Google Moja Firma i na stronie internetowej szkoły jazdy. To doskonała rekomendacja!

Zrobisz tu prawo jazdy na każdą kategorię: kat. AM, A, A1, A2, B, B1, C, D, E/B, E/C, szkolenia na automacie, szkolenia dla osób niepełnosprawnych, uprawnienia na wózki widłowe, świadectwa kwalifikacji, kwalifikacja wstępna przyspieszona, HDS (dźwigi), dźwigi samojezdne, szkolenie ADR, certyfikat kompetencji zawodowej, liczne kursy doszkalające, kursy z dofinansowaniem UE oraz kursy na koparko-ładowarki, koparki, ładowarki oraz drobny sprzęt budowlany. Sprawdź sam!

Marzysz o prawie jazdy kat. B lub chcesz doskonalić swoją technikę jazdy?
5 (100%) 1 vote